Kasy fiskalneDrukarki fiskalneKody kreskoweEkrany dotykowePozostałeSerwis
Skip Navigation Links.
Skip Navigation Links/Home
Kasy Fiskalne
Data 1/9/2015

Uwaga!

Uwaga – pamiętaj o instalacji kasy fiskalnej do 1 marca 2015. W innym przypadku ustawodawca przewidział sankcje dla osób objętych obowiązkiem wprowadzenia kas fiskalnych. Mówi o tym art. 111 ust. 2 ustawy o podatku od towarów i usług:  w przypadku kiedy podatnik narusza obowiązek rejestrowania sprzedaży na kasie fiskalnej, organ kontroli skarbowej ustala za okres do momentu rozpoczęcia prowadzenia ewidencji obrotu i kwot podatku należnego przy zastosowaniu kas rejestrujących, dodatkowe zobowiązanie podatkowe w wysokości odpowiadającej 30% kwoty podatku naliczonego przy nabyciu towarów i usług.Sprawdź jak uzyskać zwrot do 90 % ceny netto kasy fiskalnej!


Zapytaj nas o najnowszą ofertę!

Dowiedz się więcej o blisko24.com

baner3.jpg 

UWAGA!

- 10 % rabatu na zakup kasy fiskalnej


Kasy fiskalne to elektroniczne sprzęty rejestrujące, które służą do rejestracji obrotu oraz kwot podatku należnego ze sprzedaży. Urządzenia fiskalne można podzielić na kasy fiskalne oraz drukarki fiskalne. Różnica pomiędzy kasami fiskalnymi a drukami fiskalnymi polega na tym, że kasy fiskalne to samodzielne urządzenia rejestrujące sprzedaż natomiast drukarki fiskalne wymagają podłączenia do stacji roboczej (komputera) gdzie zainstalowane jest odpowiednie oprogramowanie.


Prowadzimy sprzedaż kas fiskalnych następujących producentów:


Kasy fiskalne Posnet              Posnet


Kasy fiskalne Elzab                 www.elzab.com.plKasy fiskalne Novitus           
Kasy fiskalne Sharp                   sharp


Sprzedaż kas fiskalnych prowadzimy na terenach:

Kasy fiskalne Katowice (województwo śląskie)
Kasy fiskalne Kraków (województwo małopolskie)
Kasy fiskalne Łódź (województwo łódzkie)
Kasy fiskalne Opole (województwo opolskie)

Chcesz wiedzieć więcej skontaktuj się z nami.

Formularz kontaktowySerwis - Katowice, Kraków, Łódź, Opole

Grupa Kotrak posiada szerokie doświadczenie w zakresie sprzedaży i serwisowania kas fiskalnych, drukarek fiskalnych oraz pozostałych urządzeń. Kompleksowość naszych usług obejmuje doradztwo w zakresie wyboru kas fiskalnych oraz pozostałego sprzętu, sprzedaż, szkolenia z obsługi, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
Zobacz więcej na temat naszej oferty na serwis urządzeń »
2infolinia.jpg